Teresa Giudice jest bardzo dumna z „cudownej córki” Gabrielli, 19 lat, ponieważ została przyjęta na University of Michigan

Teresa Giudice jest bardzo dumna z „cudownej córki” Gabrielli, 19 lat, ponieważ została przyjęta na University of MichiganZobacz galerię

Źródło zdjęcia: Richard Buxo / SplashNews

Nie jest tajemnicą, że Teresę Giudice jest dumną mamą czwórki dzieci. Ale w piątek, 17 marca, wybrała się na Instagram, by zawołać swoją córkę Gabriella, 18 lat, za przyjęcie na Uniwersytet Michigan! W poście fotograficznym Gabrialla była widziana na swoim starszym portrecie, kołysząc tradycyjną czarną sukienką i wysadzanym klejnotami krucyfiksem. Nosiła swoje długie, brązowe loki prosto i wokół ramion do profesjonalnego portretu. „Moja piękna porcelanowa laleczka, pokochałam cię od chwili, gdy otworzyłaś oczy” – The Prawdziwe gospodynie domowe z New Jersey gwiazda, lat 50, podpisała zdjęcie.

„Jesteś radością, cudowną córką, głosem rozsądku, najwspanialszą starszą siostrą. Ty, Gabriello, dokonasz wielkich rzeczy. Jesteś taki miły, otwarty i zorganizowany! Mój umysł wznosi się z możliwościami dla Ciebie. Gratulacje dla mojej wspaniałej dziewczynki Michigan – WOW.” Następnie Teresa kontynuowała, wskazując, jak bardzo jest dumna ze swojej drugiej córki. „Jestem z ciebie taka dumna – jako moja córka, ale przede wszystkim jako człowiek z dupy! Kocham cię, Gabrielo – dzisiaj i we wszystkie moje jutra!”

Teresa dzieli Gabriellę ze swoim byłym mężem Joe Giudicewraz z córkami Gia21, Mediolan16 i Audriana, 13. W 2020 roku, kiedy miała zaledwie 15 lat, gwiazda reality show Bravo wyjaśniła, jak i dlaczego Gabriella odnosi takie sukcesy. „Gabriella, ona ma OCD. Nie chce opuszczać szkoły i jest bardzo, [she] robi wszystko według książek, czyli uwielbiam to” – powiedziała podczas RHONJ sezon 10 po pokazie. Twierdziła również, że Gabriella zdobywa nagrodę za doskonałą frekwencję w szkole.

Teresa Giudice z córkami
Richarda Buxo / SplashNews

To nie pierwszy raz, gdy rodzina celebruje osiągnięcie Gabrielli. W styczniowym filmie na Instagramie Teresa powiedziała „Wiedziałem, że to zrobisz” w odniesieniu do jej przyjęcia na uniwersytet. “Tak bardzo cię kocham.” W hołdzie urodzinowym na Instagramie w 2019 roku napisała: „Moja spokojna, pewna siebie dobra córko, podziwiam twoją siłę, zdolności sportowe i błyskotliwość! Nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo dobrych rzeczy o tobie, mam szczęście, że mamy tak wyjątkową więź i cieszę się, że tak dobrze się rozumiemy. Kocham cię Gabrielo, moja porcelanowa laleczko.

Kliknij, aby zasubskrybować nasz bezpłatny codzienny biuletyn HollywoodLife aby otrzymywać najgorętsze wiadomości o celebrytach.

Źródło: https://hollywoodlife.com/2023/03/17/teresa-giudice-proud-daughter-gabriella-accepted-university-michigan/

Martyna Bronisława

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.