The Diplomat: Netflix ustala datę premiery thrillera politycznego z Keri Russell (The Americans) w roli głównej

The Diplomat: Netflix ustala datę premiery thrillera politycznego z Keri Russell (The Americans) w roli głównej

Keri Russel (Amerykanie) powraca na mały ekran w nowej serii, która pojawi się w serwisie Netflix w przyszłym miesiącu – Dyplomata. W tym thrillerze politycznym wystąpią także Rufus Sewell, David Gyasi, Ali Ahn, Rory Kinnear, Ato Essandoh, Celia Imrie, Michael McKean, Nana Mensah, T’Nia Miller i Miguel Sandoval. ambasador, która myślała, że ​​jedzie do Afganistanu, ale trafia do Wielkiej Brytanii. Wyprodukowano osiem odcinków.

Twórca serii Debora Cahn powiedziała o nowej serii:

„Dyplomata to spektakl o transcendencji i torturach długotrwałych związków. Trudno jest utrzymać związek, czy to małżeństwo, czy sojusz wojskowy. Zmieniamy się, zmienia się świat, a mimo to chcemy, aby te relacje trwały wiecznie. To serial o grupie dobrych ludzi, którzy robią wszystko, co w ich mocy, aby utrzymać nienaruszone globalne i osobiste partnerstwa, nie zabijając się nawzajem. W świecie dyplomacji masz do czynienia z wieloma zachowaniami związanymi z regułami i protokołami, ale pod tym wszystkim są ludzie, którzy się pocą, wylewają kawę na swoje ubrania i zapominają imienia osoby, którą ” ponownie rozmawiam z Wszystko to zawsze bulgocze pod wpływem wielkości i majestatu pracy z głowami państw”.

Netflix ujawnił więcej informacji na temat nowego serialu w komunikacie prasowym:

Kate Wyler (Keri Russell) jest nowym ambasadorem USA w Wielkiej Brytanii. Miała lecieć do Afganistanu. Jest świetna w strefie kryzysowej. W zabytkowym domu… ​​mniej. Wojna wisi na jednym kontynencie i kipi na innym. Kate będzie musiała rozładować międzynarodowe kryzysy, zawrzeć strategiczne sojusze w Londynie i przystosować się do nowego miejsca w centrum uwagi – a wszystko to podczas próby przetrwania małżeństwa z dyplomatą i gwiazdą polityki, Halem Wylerem (Rufus Sewell). Showrunnerka Debora Cahn (WEST WING, HOMELAND) DYPLOMATA to współczesny dramat polityczny o wysokiej stawce, opowiadający o transcendencji i torturach długotrwałych relacji między krajami i ludźmi. W rolach głównych występują także David Gyasi, Ali Ahn, Rory Kinnear i Ato Essandoh, a producentami wykonawczymi są Debora Cahn, Janice Williams i Keri Russell.

Dyplomata przybywa na 20 kwietnia.

Co myślisz? Czy planujesz sprawdzić tę nową serię Netflix w przyszłym miesiącu?

Sprawdź nasze arkusze stanu aby śledzić nowe odbiory, odnowienia i anulowania seriali telewizyjnych. Możesz znaleźć listy odwołanych koncertów Tutaj.

Źródło: https://tvseriesfinale.com/tv-show/the-diplomat-netflix-sets-premiere-date-for-political-thriller-series-starring-keri-russell-the-americans/

Martyna Bronisława

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.