„The Equalizer”: powrót Fiska, Robyn i Dante’s Spark i więcej jeszcze przed nami

„The Equalizer”: powrót Fiska, Robyn i Dante’s Spark i więcej jeszcze przed nami

Możemy wiedzieć kiedy Korektortrzeci sezon dobiegnie końca – 21 maja, ale nie martw się, został już przedłużony na czwarty – ale do tego czasu wciąż jest wiele do zrobienia.

Spodziewaj się „mnóstwa akcji, mnóstwa emocji” – powiedział niedawno współprowadzący show, Adam Glass, w rozmowie z TV Insiderem. „Zajmiemy się kilkoma innymi historiami, które widzicie w nagłówkach [after the recent episode about anti-Semitism] i błogosławieństwem serialu jest to, że możemy nie tylko bawić, ale także odwrócić się i porozmawiać o pewnych rzeczach, które są ważne nie tylko dla nas w pokoju scenarzystów, ale o rzeczach, o których musimy rozmawiać w Ameryce ”.

Ponadto będą „zwroty akcji, których się nie spodziewasz” – dodał.

Czytaj dalej, aby poznać jeszcze pięć rzeczy, których możesz się spodziewać w przyszłości, od Glassa i gwiazdy Adama Goldberga.

Może krok naprzód dla Robyn & Dante?

Wola między Robyn McCall (Queen Latifah) a detektywem Marcusem Dante (Tory Kittles) będzie kontynuowana. „Myślę, że w tradycyjnym rodzaju telewizyjnego romansu – i rozmawiamy o tym cały czas w pokoju, może tak być światło księżyca, może być Dzięki, niech to będzie wszystko w ten sposób — to ten holownik i to jak dwa statki mijające się w nocy” — wyjaśnia Glass. „Czas może nigdy nie być odpowiedni dla tej dwójki. Mamy nadzieję, że tak będzie. Mamy nadzieję, że znajdą miejsce, ale [they’re] uwikłani w swoje życie osobiste i zawodowe i tak dalej. Zdecydowanie coś tam jest. Jest iskra. I tylko pytanie brzmi, czy kiedykolwiek się spotkają i znajdą odpowiedni czas, aby to zadziałało?

Michaela Greenberga/CBS

Czy zatem w pozostałej części sezonu 3 mogą nastąpić jakieś większe postępy? – Bez komentarza – powiedział Glass.

A mówiąc o ich życiu zawodowym, sytuacja między Robyn i Dante była nieco napięta po tym, jak pozwolił oszustowi Randallowi Grayle’owi (Berto Colon) uciec, by pomóc Mel (Liza Lapira) w „Drugiej szansie”, chociaż już to przeszli. Ale Randall wciąż tam jest. „To zdecydowanie wiszący czad, któremu zdecydowanie chcemy ponownie przyjrzeć się. Kiedy, jeszcze nie wiemy”, to wszystko, co powiedziałby współprowadzący show.

Fisk powraca

Po raz pierwszy widziany w odcinku 5 tego sezonu, „Blowback”, Donal Logue powróci jako Colton Fisk, który działał pod przykrywką, by znaleźć brudnych agentów (takich jak Carter Griffin Bretta Daltona). Pod koniec godziny Robyn spotkała go przy grobie Bishopa; jej nieżyjący już mentor wyszkolił Fiska. Powiedział jej, że nie obchodzi go, czy zgadza się z jego metodami, ale będzie musiała odebrać telefon, kiedy zadzwoni, a jej umowa z agencją jest teraz pod jego nadzorem. Obwinił także Robyn za śmierć Bishopa.

Jeśli chodzi o to, czego można się spodziewać po powrocie Fiska, „za każdym razem, gdy jest w pobliżu, są kłopoty” — droczył się Glass. „Dzieje się coś wielkiego. Więc Fisk tam jest, kłopoty nie są daleko w tyle.

Miles wciąż budzi niepokój

Podczas gdy Miles (Stephen Bishop) był gotowy do walki o pełną opiekę nad Delilah (Laya DeLeon Hayes) — ze względu na ryzyko związane z pracą Robyn — ciotka Vi (Lorraine Toussaint) wkroczyła, by z nim porozmawiać. Delilah zostaje z mamą, ale to nie koniec problemów Milesa, jeśli chodzi o wyrównanie Robyn.

„Miles jest ojcem jej dziecka i będziemy go dalej bawić, a on będzie w pobliżu” — zapowiada Glass. „Myślę, że w miarę posuwania się naprzód nadal będą pojawiać się wyzwania związane z tym, co ona robi i jej wyrównaniem oraz tym, jak wpływa to na jej córkę. A pytanie do Milesa, jak bardzo może być akceptujący i jak wiele może zrobić, idąc naprzód? Po prostu ujmę to w ten sposób: znowu uderzymy w ten dzwonek gdzieś w dół linii.

Nasz wymarzony rodzinny obiad?

Teraz, gdy poznaliśmy rodzeństwo Mel, a Dante jest już znany, kiedy szykujemy się na wielką rodzinną kolację z Robyn, Mel i jej rodziną, Harrym (Goldberg), ciocią Vi i Delilah, podczas której muszą pracować nad sprawą? I ukrywać prawdę przed rodzicami Mel? „Właśnie zaplanowałeś odcinek” – roześmiał się Glass. „Będziemy musieli to rozgryźć”.

Podoba mu się to, że widzimy zespół poza wyrównywaniem. „Buduje i rozszerza nasz świat” — powiedział. „Uwielbiamy nasze postacie, a potem widzimy, w co inwestują nasze postacie, w kogo są inwestowane. Po prostu pomoże to w przywracaniu ludzi i sprawi, że serial będzie coraz bardziej emocjonalny dla wszystkich”.

Więcej słodkich chwil i szukanie sprawiedliwości od Harry’ego i Mela

Jeśli chodzi o to, co czeka jedną z naszych ulubionych telewizyjnych par typu „jedź albo zgiń”, Harry i Mel, „zawsze jesteśmy dla siebie” — powiedział Goldberg. „W trakcie sezonu jest po prostu więcej naprawdę słodkich chwil między nimi, a także po prostu wychodzić i robić razem rzeczy”.

Również w nadchodzących odcinkach będziemy mieli więcej szukania sprawiedliwości i „trochę więcej akcji” dla Harry’ego — oraz rozmowy telefoniczne między nim a ciocią Vi! „Duża część moich interakcji z innymi członkami obsady to te rozmowy telefoniczne” — powiedział ze śmiechem. „Więc jest z nami mnóstwo rzeczy, ale nigdy nie byliśmy w tym samym pokoju. Ale praca z nią była super. Spędziliśmy razem naprawdę fajnie czas.”

Korektorniedziele, 8/7c, CBS

Źródło: https://www.tvinsider.com/1085701/the-equalizer-season-3-fisk-returning-donal-logue-robyn-dante-relationship/

Martyna Bronisława

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.