Ujawniono ostatnią wypłatę aktorów Stranger Things – MARCA

Ujawniono ostatnią wypłatę aktorów Stranger Things – MARCA

Tpremiera trzeciego sezonu serialu Dziwniejsze rzeczy była spektakularną wiadomością dla Netflixa, który przeżywał roczny kryzys z powodu liczby utraconych abonentów. Saga tej serii, w swojej trzeciej odsłonie, była najlepszym debiutem anglojęzycznej serii w historii platformy.

Oczekuje się, że czwarty i ostatni sezon Stranger Things będzie historyczny i bardzo opłacalny finansowo dla platformy, a także dla jej gwiazd. Dlatego portalowi Puck News udało się odkryć rzekomo sumę pieniędzy, jaką miał aktorzy Stranger Things zostanie opłacona za ostatni sezon.

Istnieją cztery stopnie wynagrodzenia

Krótko mówiąc, jest to ogromna suma pieniędzy, jaką zapłacą aktorzy „Stranger Things”. Nie tylko w pensji, ale także w efektach specjalnych i produkcji przez Netflix. Jeśli chodzi o to, ile pieniędzy otrzymają aktorzy, Puck News dzieli je na cztery poziomy wynagrodzeń

Poziom pierwszy:

Oto Winona Ryder (Joyce Byers) i David Harbour (Jim Hopper), którzy otrzymają 9,5 miliona dolarów za sezon. Na przykład w trzecim sezonie ich pensja nie przekraczała 3 milionów dolarów.

Poziom drugi:

Gaten Matarazzo (Dustin Henderson), Caleb McLaughlin (Lucas Sinclair), Noah Schnapp (Will Byers), Finn Wolfhard (Mike Wheeler) i Sadie Sink (Max Mayfield) otrzymają nieco ponad 7 milionów dolarów.

Poziom trzeci:

Natalia Dyer (Nancy Wheeler); Maya Hawke (Robin Buckley); Charlie Heaton (Jonathan Byers) i Joe Keery (Steve Harrington) zarobią sześć milionów dolarów

A Millie Bobby Brown?

Gwiazda serialu nie znajduje się na żadnym z tych poziomów. Wyjaśnienie jest proste, ponieważ aktorka ma osobistą umowę, poza serialem, z Netflix. Platforma płaci jej za umowę, która obowiązuje przez całą serię, w tym inne prace, takie jak „The Electric State” i „Enola Holmes”.

Źródło: https://www.marca.com/en/lifestyle/tv-shows/2023/01/08/63bb3387e2704e46258b458a.html

Avatar photo

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.