„Waco: The Aftermath” ujawnia datę premiery, pierwsze spojrzenie na serial – Różnorodność

„Waco: The Aftermath” ujawnia datę premiery, pierwsze spojrzenie na serial – Różnorodność

Nadchodząca seria Showtime, „Waco: The Aftermath”, zadebiutuje w usłudze przesyłania strumieniowego i na żądanie 14 kwietnia, a następnie 16 kwietnia o 22:00 nastąpi jej liniowa premiera

Oprócz daty premiery opublikowano pierwsze zdjęcie (patrz wyżej). „Waco: The Aftermath” jest kontynuacją limitowanej serii „Waco” z 2018 roku, która opowiada prawdziwą historię 51-dniowego starcia między małą wspólnotą religijną a Biurem ds. Alkoholu, Tytoniu, Broni Palnej i Materiałów Wybuchowych (ATF). W „The Aftermath” występuje Michael Shannon, który ponownie wciela się w Gary’ego Noesnera, negocjatora FBI zajmującego się przetrzymywaniem zakładników, cierpiącego na zespół stresu pourazowego po nieudanych negocjacjach w Waco. Do Shannon dołącza John Leguizamo jako Jacob Vasquez, tajny agent ATF. Nadchodząca pięcioodcinkowa seria będzie dokumentować skutki katastrofy, w tym procesy ocalałych członków Branch Davidian i dojście do władzy rodzimego terrorysty Timothy’ego McVeigha.

W „Waco: The Aftermath” występują także David Costabile, J. Smith Cameron, John Hoogenakker, Keean Johnson i Abbey Lee. Twórcy Drew Dowdle i John Erick Dowdle powracają jako showrunnerzy, producenci wykonawczy i reżyserzy. Shannon jest producentem wykonawczym obok Taylora Kitscha, Andrew Gettensa, Lauren Mackenzie, Davida C. Glassera, Davida Hutkina, Boba Yari, Rona Burkle’a ze 101 Studios i Gary’ego Barbera ze Spyglass.

Również w dzisiejszych wiadomościach telewizyjnych:

ODLEW

Whoopi Goldberg wystąpi gościnnie w piątym sezonie serialu ABC „The Conners”. Goldberg zagra panią Glen, nauczycielkę muzyki Marka (Ames McNamara), która ma skomplikowaną historię z innym członkiem rodziny Connerów.

Goldberg wystąpi obok McNamary, Johna Goodmana, Laurie Metcalf, Sary Gilbert, Lecy Goranson, Emmy Kenney, Jaydena Reya i Jaya R. Fergusona. Gilbert jest producentem wykonawczym serialu obok Toma Wernera, Bruce’a Helforda, Dave’a Caplana, Bruce’a Rasmussena i Tony’ego Hernandeza.

„The Conners” jest emitowany w środowe wieczory o 20:00 na antenie ABC.

ZWIĄZKI PARTNERSKIE

Netflix ogłosił partnerstwo z NFL, które rozpocznie się od nowego serialu dokumentalnego „Rozgrywający”, który zapewnia intymne spojrzenie na świat NFL. „Rozgrywający” będzie miał swoją premierę latem 2023 roku.

„Rozgrywający” przyjrzy się sezonowi NFL przez pryzmat trzech rozgrywających: rozgrywającego z Kansas City Chiefs Patricka Mahomesa, rozgrywającego Minnesota Vikings Kirka Cousinsa i rozgrywającego Atlanta Falcons Marcusa Marioty. Seria zapewni dostęp zawodnikom zarówno na boisku, jak i poza nim przez cały sezon 2022.

Peyton Manning jest producentem wykonawczym wraz z Rossem Ketoverem, Patem Kelleherem, Keithem Cossrowem, Omaha Productions i 2PM Productions.

„NFL Films i Netflix podzielają pasję do dynamicznego opowiadania historii, a możliwość kontynuowania naszych silnych relacji z Peyton i Omaha Productions to coś, do czego jesteśmy niezwykle entuzjastycznie nastawieni” — powiedział Ketover, dyrektor generalny NFL Films. „Jesteśmy szczególnie wdzięczni Patrickowi Mahomesowi, Kirkowi Cousinsowi i Marcusowi Mariocie za udzielenie nam niezwykłego spojrzenia na to, co trzeba zrobić, aby grać jako rozgrywający w NFL”.

„Chcemy zapewnić naszym członkom bezprecedensowy dostęp do największych sportowców na świecie, opowiadając historie, których nie można zobaczyć nigdzie indziej. I nie ma nic większego niż wejście do środka z rozgrywającymi NFL, którzy zajmują prawdopodobnie najważniejszą i najtrudniejszą pozycję w sporcie. dodał Brandon Riegg, wiceprezes ds. seriali nieskryptowanych i dokumentalnych w firmie Netflix.

PRZYCZEPY

Hulu i Onyx Collective wydali oficjalny zwiastun nadchodzącej serii „UnPrisoned”. Nowa półgodzinna komedia wyemituje wszystkie osiem odcinków na Hulu 10 marca.

„UnPrisoned” opowiada o samotnej matce Paige (Kerry Washington), która przyjmuje swojego byłego ojca przestępcę, Edwina (Delroy Lindo), po jego wyjściu z więzienia. Kiedy Edwin wprowadza się do swojej córki i nastoletniego wnuka Finna (Faly Rakotohavana), zaczynają układać swoje skomplikowane relacje.

W serialu występują także Marque Richardson i Jordyn McIntosh. Stworzony przez Tracy McMillan serial jest producentem wykonawczym McMillana, Washingtona, Lindo, Joy Gorman Wettels z Anonymous Content, Jen Braeden, Kevina Braya i showrunnerką Yvette Lee Bowser.

Poniżej zwiastun filmu „UnPrisoned”.

TRANSMISJA STRUMIENIOWA

Canyon Star TV ogłosił swoją nową platformę streamingową, która będzie prezentować klasyczne filmy, filmy dokumentalne, programy muzyczne i treści dla całej rodziny. Canyon Star TV pokaże ekskluzywne filmy dokumentalne o Dolly Parton, Patsy Cline, Tammy Wynette, ABBA i The Beatles, a także oryginalne programy, w tym „Cheri Lucas (The Dog Expert)”, „Victory Road with Lee Benton”, „The Joey Canyon Show” ” i „Shotgun Red Variety Show”.

Założyciel Joey Canyon powiedział w oświadczeniu, że nowa platforma będzie „bezpieczną przystanią, w której rodzice będą mogli oglądać telewizję z całą rodziną bez obawy o wątpliwy język, niewłaściwe sytuacje seksualne, horror, brutalność lub przemoc”.

Odwiedzać Gwiazda Kanionu.telewizja aby się zarejestrować i uzyskać więcej informacji.

Źródło: https://variety.com/2023/tv/news/waco-the-aftermath-showtime-premiere-date-first-look-michael-shannon-1235532191/

Avatar photo

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.