Wendell Pierce w thrillerze 4. sezonu „Jack Ryan” i spinoffie „Żony idealnej” „Elsbeth”

Wendell Pierce w thrillerze 4. sezonu „Jack Ryan” i spinoffie „Żony idealnej” „Elsbeth”

Nadchodzący czwarty sezon serialu Jacka Ryana ma być jego ostatnim.

Nadal, The Drut Oczekuje się, że aktor Wendell Pierce, który gra Jamesa Greera w thrillerze politycznym, przekształci się w policyjny serial proceduralny, którego akcja toczy się w Dobra walka I Dobra żona franczyza dramatu prawniczego.

W ekskluzywnym wywiadzie dla TV Insider z Pierce’em omówiliśmy, czego można się spodziewać po ostatnim sezonie serialu prowadzonego przez Johna Krasińskiego, a także czego widzowie mogą się spodziewać po nadchodzącym Elsbeth serii, w tym wgląd w tytułową postać (w tej roli Carrie Preston), informacje o tym, kogo zagra, oraz format serialu.

Co możesz nam powiedzieć o nadchodzącym finałowym sezonie Jacka Ryana?

Przede wszystkim, zgodnie z tradycją Jacka Ryana, zapowiada się emocjonująca przejażdżka. To będzie wielowarstwowa, wieloaspektowa, wielonarodowa konspiracyjna przejażdżka. Myśleć Trzy dni kondoramyśleć Widok paralaksymyśleć Rozmowajedna z tych wspaniałych historii szpiegowskich, które prowadzą cię przez tyle zwrotów akcji i angażują tak wielu różnych ludzi oraz tak wiele różnych planów i niebezpieczeństw.

To brzmi ekscytująco. Wygląda na to, że jedziecie na pełnych obrotach, aby zakończyć filmową nutą.

Tak, tak, to bardzo dużo. To będzie bardzo ekscytujące, bardzo klimatyczne i bardzo w duchu tego, co próbowaliśmy ocalić [Jack Ryan] dotychczas. I nie będziecie musieli tak długo czekać, bo pandemia postawiła nas w miejscu, w którym między drugim a trzecim sezonem minęły lata. To nie potrwa długo.

Czy w sezonie 4 wszystko „wróciło do normy”?

Wiadomo, przez pandemię. Widzieliśmy, jaki klucz wrzucił do produkcji. Kiedy więc znaleźliśmy sposób na rozpoczęcie produkcji w środku pandemii, ruszyliśmy pełną parą. Tak więc sezon 4 został nakręcony jeden po drugim z sezonem 3, więc jest już w puszce. Zrobiliśmy dwa sezony jeden po drugim, aby upewnić się, że kiedy już zaczniemy, wiesz, że będziemy w stanie skończyć. Więc jest, jest już w puszce.

Philippe Antonello / © Amazon / dzięki uprzejmości Everett Collection

Wow. Więc wychodzisz z robienia dwóch sezonów Jacka Ryanaa potem jesteś przejście do tej nowej serii, która została niedawno ogłoszona. Będziesz w nadchodzącym Elsbeth serial będący spin-offem.

Tak to jest. Idziesz z uniwersum opowieści, które były w książkach w filmach i historii pochodzenia Jacka Ryana w tej serii. A teraz kontynuujemy kolejną franczyzę, tak naprawdę, od której się zaczęło Dobra żona i wtedy Dobra walka. A teraz jest Elsbeth, która jest tego pochodną. To kontynuacja postaci, której była częścią Dobra żona. A teraz ma swój własny program. Elsbeth jest prawnikiem śledczym, a ja gram w Kapitana Departamentu Policji Nowego Jorku, Kapitana CW Wagnera. A to bardzo skomplikowany człowiek. Bardzo skomplikowany człowiek. I jak w przypadku wszystkich postaci w Dobra żona, jest w nich coś więcej niż widać na pierwszy rzut oka. To wszystko, co mogę teraz powiedzieć.

[…] A powodem tego jest to, że kręcimy pilota, a jest jeszcze więcej do napisania. [Laughs] Scenarzyści i producenci dają mi wyobrażenie o tym, kim jest ten człowiek i gdzie chcieliby go zabrać, ale mamy tylko wstępne historie. Ale teraz wiem, że z tygodnia na tydzień serial zaczyna się od zbrodni. Bardzo efektowny przypadek, w który publiczność jest w pełni zaangażowana od samego początku. Więc oni też, podobnie jak my w serialu, są w stylu bycia detektywem śledczym i prawnikiem, lubię tych bohaterów. I jest wyjątkowość sposobu pracy Elsbeth, która daje nam coś, czego nigdy nie widzieliśmy w naszym bardzo sztywnym świecie prawniczych i organów ścigania, wiesz, mamy sposób robienia rzeczy. Jest dziwaczna, jest inna. I ma niekonwencjonalny sposób badania rzeczy. A to otwiera drogę do konfliktu. [At] w tym samym czasie jest thriller, każdy program zaczyna się od tego ważnego wydarzenia kryminalnego, przestępstwa, które wszyscy musimy rozwiązać.

Więc to trochę jak sprawa rozwiązująca je z tygodnia na tydzień na końcu każdego odcinka lub jedna ciągła narracja?

To jest wspaniałe w tym programie, jest jedno i drugie. Spektakl ma aspekt antologiczny, to jest coś […] jest czymś, co trwa. Ale nie mogę o tym mówić! [Laughs]

Jacka RyanaSezon 4, TBA 2023, Prime Video

Ten wywiad został zredagowany pod kątem długości i jasności.

Źródło: https://www.tvinsider.com/1084568/wendell-pierce-jack-ryan-series-finale-the-good-fight-spinoff/

Martyna Bronisława

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.