Westworld, Love Life i inne programy wycofane z HBO Max w związku z trwającą fuzją – Yahoo

Westworld, Love Life i inne programy wycofane z HBO Max w związku z trwającą fuzją – Yahoo

zachodni świat odwołany

hbo Evana Rachel Wooda

Hity po prostu nadchodzą Westworld wentylatory.

Nagrodzony Emmy dramat science-fiction, w którym występują Evan Rachel Wood, Thandiwe Newton, Aaron Paul i James Marsden, zostanie wycofany z HBO Max wraz z dziesiątkami innych tytułów, jak dowiedział się LUDZIE.

Wiadomość – o której donosiły Deadline, IndieWire i The Wrap – pojawia się nieco ponad miesiąc po nieoczekiwanym odwołaniu programu. Zbiega się to również z kilkoma rundami cięć kosztów po fuzji WarnerMedia i Discovery Inc. (obecnie znanej pod wspólną nazwą Warner Bros. Discovery).

ZWIĄZANE Z: Wszystko, co warto wiedzieć o połączeniu HBO Max i Discovery+

Różnorodność dodatkowo poinformował, że dramat science fiction z epoki wiktoriańskiej stworzony przez Jossa Whedona Nigdy nie będzie już transmitowany w HBO Max, mimo że nie wyemitował drugiej połowy pierwszego sezonu, który rozpoczął się w kwietniu 2021 roku.

Według Różnorodnośćśrodki cięcia kosztów zostały wprowadzone częściowo w celu zaoszczędzenia na rezydualnych kosztach wypłacanych obsadzie i ekipie.

Chociaż programy są usuwane z HBO Max, jest nadzieja, że ​​pojawią się na innej platformie, a nośniki fizyczne to kolejna opcja, zgodnie z ostatecznym terminem.

Firma PEOPLE skontaktowała się z przedstawicielami Warner Bros. Discovery.

Nigdy nie przegap żadnej historii — zapisz się do bezpłatnego codziennego biuletynu PEOPLE, aby być na bieżąco z tym, co LUDZIE ma do zaoferowania, od soczystych wiadomości o celebrytach po fascynujące historie, które interesują ludzi.

William Jackson Harper opowiada o „nerwowych” scenach seksu w życiu miłosnym: „Te sceny nigdy nie są zabawne”

William Jackson Harper mówi o „nerwowych” scenach seksu w życiu miłosnym: „Te sceny nigdy nie są zabawne”

Sarah Shatz/HBO Max William Jackson Harper, Anna Kendrick

Tymczasem antologia romantyczna prowadzona przez Annę Kendrick i Williama Jacksona Harpera Kochać życie został odwołany i szuka nowego domu do przesyłania strumieniowego, zgodnie z Różnorodność. Kochać życie to tylko jedno z wielu ostatnich odwołań, w tym Minks, Kroniki Gordity, Wyspa chłopców, Legendarny oraz Los Espookys.

POWIĄZANE: HBO Max anuluje Degrassi Uruchom ponownie: Zgłoś

Cięcia wpłynęły również na programy dla młodszych widzów.

W listopadzie, Dziennik Wall Street poinformowało, że HBO Max upuściło Degrassi restart po tym, jak został początkowo odebrany przez 10 odcinków na początku tego roku.

A w sierpniu HBO Max usunął prawie 200 Ulica Sezamkowa odcinki i anulowane plany serialu animowanego Scoob! Wakacyjne nawiedzenie ponieważ streamer nadal zmniejszał swój katalog. W tym czasie wycięto 36 tytułów.

Leslie Grace Batgirl

Leslie Grace Batgirl

Zdjęcia Warner Bros./Instagram Leslie Grace jako Batgirl

ZWIĄZANE Z: Dziewczyna nietoperz Reżyserzy „zszokowani” wiadomością o anulowaniu filmu przez studio: „Wciąż nie możemy w to uwierzyć”

W tym samym miesiącu cięcia wpłynęły również na programy, które były jeszcze w trakcie prac, kiedy ogłoszono, że a Dziewczyna nietoperz film nie będzie już emitowany.

Według Różnorodność i Poczta Nowego Jorkufilm DC Comics, który miał zadebiutować w HBO Max, został odrzucony i nie trafi na żadną platformę, w tym do transmisji strumieniowych ani do kin.

Źródło: https://www.yahoo.com/entertainment/westworld-love-life-more-shows-195734821.html

Avatar photo

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.