Woody Harrelson zostanie pięciokrotnym gościem „Saturday Night Live” dzięki nadchodzącemu koncertowi jako gospodarz

Woody Harrelson zostanie pięciokrotnym gościem „Saturday Night Live” dzięki nadchodzącemu koncertowi jako gospodarz

Inny Sobotni wieczór na żywo Ulubiony dołącza do uświęconego klubu Five-Timers w programie NBC: Woody Harrelson jest gospodarzem odcinka skeczu-komedii z 25 lutego.

SNLkonto na Twitterze ogłoszony nadchodzącego five-peat Harrelsona, dodając, że gościem muzycznym będzie Jack White.

Harrelson, który zdobył nagrodę Emmy za rolę w filmie Dzięki i ma na swoim koncie trzy nominacje do Oscara, wcześniej gościł SNL w 1989, 1992, 2014 i 2019 roku.

The Hydraulików z Białego Domu pojawił się też aktor Dzięki Kostaryka Kirstie Alley’s SNL monolog w 1991 roku. A w 2019 roku zagrał ówczesnego kandydata na prezydenta Joe Bidena w dwóch SNL epizody.

Sobotni wieczór na żywoInni pięciolatkowie to John Mulaney, Paul Rudd, Jonah Hill, Dwayne Johnson, Melissa McCarthy, Justin Timberlake, Ben Affleck, Candice Bergen i były SNL członkowie obsady Bill Murray i Will Ferrell.

Inny SNL weterani gościli jeszcze więcej razy. Tina Fey, Scarlett Johansson, Drew Barrymore, Danny DeVito i Elliott Gould byli gospodarzami programu sześć razy. Christopher Walken gościł siedem razy, a Chevy Chase osiem.

A niektóre SNL gospodarze osiągnęli liczbę dwucyfrową: Tom Hanks i nieżyjący już Buck Henry mają na swoim koncie 10 koncertów, John Goodman ma 13, Steve Martin ma 16, a Alec Baldwin ma 17.

Mulaney był ostatnim wprowadzonym do klubu Five-Timers, osiągając ten kamień milowy w lutym 2022 r. W skeczu z tego odcinka Rudd, Bergen, Martin, Fey i Gould powitali komika w klubie… podczas gdy Conan O’Brien, który był kiedyś gospodarzem, przerwał spotkanie, aby zarejestrować się w Peacock.

Sobotni wieczór na żywoSoboty, 11:30/10:30, NBC

Źródło: https://www.tvinsider.com/1080220/saturday-night-live-woody-harrelson-hosting-five-timer-club/

Avatar photo

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.