Wykonawca tygodnia: Bella Ramsey

Wykonawca tygodnia: Bella Ramsey

WYKONAWCA | Bella Ramsey

POKAZ | HBO Ostatni z nas

ODCINEK | „Szukaj światła” (12 marca)

WYDAJNOŚĆ | Po przedostatnim odcinku dramatu HBO wielu z was było bardzo złych, że nie wyróżniliśmy występu Ramseya, gdy Ellie mściła się na drapieżnym pastorze Davidzie. I rozumiemy to! Ramsey, który używa zaimków „oni”, był niesamowity zarówno w śmierci Davida, jak iw szoku Ellie. Ale mieliśmy szczęście zobaczyć także finał serialu, więc zdecydowaliśmy się zachować nasze pochwały za ich oszałamiającą pracę w godzinie kończącej sezon.

A teraz możesz zobaczyć, dlaczego. Chociaż Ramsey był doskonały przez cały odcinek, chcielibyśmy skupić się na dwóch kluczowych scenach. Najpierw rozmowa Ellie z Joelem po ich spotkaniu z żyrafą. Po tym, jak długo ukrywana dziecięca radość Belli ujawniła się podczas karmienia zwierząt, Ramsey spełnił sugestię Joela, by zrezygnować z podróży z cierpliwym postanowieniem. – To wszystko nie może pójść na marne – powiedziała Bella, wspomnienia wspólnych cierpień tej pary — jak również ludzi, których zabili — bardzo wyraźnie kryją się za wyrazem twarzy Ramseya. Nadal nie jesteśmy do końca pewni, w jaki sposób sprawili, że Bella wydawała się boleśnie, młodzieńczo poważna i mądra ponad swoje lata, ale czuliśmy się szczęśliwi, że byliśmy tego świadkami.

Potem, kiedy Joel walczył ze łzami, przyznając się, że próbował się zabić, reakcje Ramseya wydawały się tak autentyczne i trafne jak na a) nastolatka i b) To nastolatek. Ramsey sprawił, że Ellie nawiązała tylko krótki kontakt wzrokowy, gdy jej zastępczy ojciec był tak blisko powiedzenia „Kocham cię”, jak tylko był w stanie. Wypełnili najbardziej nijaką linijkę („Cieszę się, że… to się nie udało”) całymi słowami „Ja też cię kocham”, których Ellie nie była w stanie wykrztusić. A potem wyglądali na wyraźną ulgę, gdy Joel zakończył poruszającą, ale emocjonalnie niezręczną wymianę zdań, prosząc o wysłuchanie kilku „gównianych kalamburów” – co za doskonałe podsumowanie sezonu doskonałości w wykonaniu jednej z najbardziej dynamicznych młodych postaci w telewizji.

Przewiń w dół, aby zobaczyć, kto zdobył wyróżnienie w tym tygodniu…

Źródło: https://tvline.com/lists/bella-ramsey-the-last-of-us-performance-season-1-finale-episode-9/

Martyna Bronisława

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.