Żarty wycofane z transmisji strumieniowej — zobacz, jakie inne seriale Showtime zniknęły

Żarty wycofane z transmisji strumieniowej — zobacz, jakie inne seriale Showtime zniknęły

Nie żartujemy z tej wiadomości: dramat Jima Carreya Żartuję jest jednym z kilku seriali Showtime, które zostały usunięte z platform streamingowych płatnej sieci kablowejwedług Reporter z Hollywood.

oprócz Żartujęktóra zakończyła dwa sezony w 2020 roku, czarną komedię Kirsten Dunst O zostaniu bogiem w centralnej Florydzie i dramat o gliniarzach Jeffa Danielsa Rdza amerykańska nie są już dostępne do przesyłania strumieniowego w usłudze przesyłania strumieniowego Showtime. Zniknęło również: żigolak amerykański oraz Wpuść właściwego, z których oba zostały dzisiaj anulowane przez Showtime po jednym sezonie. Sezon 1 antologii świata biznesu Super pompowanez udziałem Josepha Gordona-Levitta jako dyrektora generalnego Ubera, Travisa Kalanicka, również został usunięty, chociaż serial został przedłużony na drugi sezon, podobno koncentrując się na rozwoju Facebooka pod rządami Marka Zuckerberga.

Te programy prawdopodobnie zostaną również usunięte w najbliższych dniach z usługi przesyłania strumieniowego Paramount + dla widzów, którzy zdecydowali się na dodatek Showtime, na THRktóry dodaje złowieszczo: „Dodatkowe pokazy prawdopodobnie zostaną uwzględnione w masowym usuwaniu”.

Wiadomość pojawia się, gdy Paramount + i Showtime mają połączyć się w jedną wspólną usługę jeszcze w tym roku, pod nazwą Paramount + With Showtime. Liniowy kanał Showtime zostanie przemianowany na Paramount+ With Showtime, a zawartość Showtime będzie dostępna do transmisji strumieniowej na poziomie bez reklam Paramount+, bez konieczności stosowania dodatków.


x

Źródło: https://tvline.com/2023/01/30/kidding-removed-shows-list-showtime-streaming-paramount-plus/

Avatar photo

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.