Zdjęcia do 6. sezonu „The Crown” ujawniają pierwsze spojrzenie na Williama i Kate (ZDJĘCIA)

Zdjęcia do 6. sezonu „The Crown” ujawniają pierwsze spojrzenie na Williama i Kate (ZDJĘCIA)

Sezon 6 Korona nabiera kształtu w Szkocji, kiedy gwiazdy Ed McVey i Meg Bellamy zostali przyłapani 17 marca na planie zdjęciowym w St. Andrews jako książę William i Kate Middleton.

Przedstawiają arystokratów z czasów studenckich, których para poznała w 2001 roku podczas studiów na Uniwersytecie St. Andrews. Nie jest jasne, gdzie scena pojawi się w serialu, ale wygląda na to, że ten moment może przedstawiać słodkie spotkanie pary. Sezon 6 będzie pierwszym, w którym pojawi się Kate, która ostatecznie poślubiła księcia podczas ceremonii w Opactwie Westminsterskim 29 kwietnia 2011 roku.

Od tego czasu mieli trójkę dzieci: księcia Jerzego, księżniczkę Charlotte i księcia Louisa. Zarówno McVey, jak i Bellamy dokonują trafnych wyborów dla swoich prawdziwych odpowiedników, gdy ukierunkowują swojego wewnętrznego Williama i Kate. Nie podano daty premiery ani dodatkowych informacji o produkcji Koronaszósty sezon, ale uważa się, że następny rozdział rozpocznie się w miejscu, w którym zakończył się sezon 5 pod koniec lat 90. i będzie kontynuowany po śmierci księżnej Diany (Elizabeth Debicki).

W międzyczasie fani mogą rzucić okiem na to, czego można się spodziewać po obecności Williama i Kate, dzięki tym zdjęciom zza kulis, na których Bellamy i McVey są na planie. Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji Korona ponieważ sezon 6 nadal nabiera kształtu w serwisie Netflix.

KoronaSezony 1-5, Streaming teraz, Netflix

Źródło: https://www.tvinsider.com/gallery/the-crown-season-6-william-kate-ed-mcvey-meg-bellamy-photos/

Martyna Bronisława

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.