Zobacz postacie z „Daisy Jones i szóstki” kontra ich inspiracje z życia wzięte

Zobacz postacie z „Daisy Jones i szóstki” kontra ich inspiracje z życia wzięte

Daisy Jones & The Six nie jest prawdziwym zespołem, ale spróbuj uwierzyć, że po zobaczeniu, jak zespół rockowy osiąga wysokie i niskie noty w serii Prime Video o tej samej nazwie.

Oparty na bestsellerowej powieści Taylora Jenkinsa Reidsa pt. Daisy Jones i szóstka szczegółowo opisuje „wzrost i gwałtowny upadek” znanego (i fikcyjnego) zespołu rockowego, który osiągnął wielki sukces w latach 70., a następnie „implodował u szczytu swojej potęgi”, jak wyjaśnia Amazon w komunikacie prasowym.

Kiedy Riley Keough, Sam Claflin i pozostali członkowie obsady przygotowywali się do występu na ekranie, uczestniczyli w trwającym miesiąc obozie zespołu z kierownikiem muzycznym Frankiem Pine. „Chciałem naprawdę spróbować stworzyć poczucie, że to jest prawdziwy zespół” – powiedział Pine The New York Times. „Kiedy jesteście prawdziwym zespołem, spędzacie czas razem, jecie razem, pijecie razem, pierdolicie sobie nawzajem. Wykonujesz normalne ruchy grupy ludzi, którzy są stale razem. Więc naprawdę starałem się stworzyć to koleżeństwo, które ma prawdziwy zespół rock’n’rollowy.

Niektóre Daisy Jones aktorzy czerpali także inspirację z prawdziwych gwiazd przemysłu muzycznego. Przewiń w dół, aby zobaczyć postacie członków obsady wraz z prawdziwymi postaciami, które miały na nich wpływ.

Daisy Jones i szóstkaPremiera serialu, piątek, 3 marca, Prime Video

Źródło: https://www.tvinsider.com/gallery/daisy-jones-the-six-cast-vs-real-people/

Avatar photo

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.