Żona Lance’a Reddicka dziękuje fanom za „ogromną miłość” i wsparcie: „został nam zabrany o wiele za wcześnie”

Żona Lance’a Reddicka dziękuje fanom za „ogromną miłość” i wsparcie: „został nam zabrany o wiele za wcześnie”

W sobotnim tweecie żona Lance’a Reddicka podziękowała wszystkim, którzy złożyli kondolencje po nagłej śmierci jej męża w piątek.

„Lance został nam odebrany o wiele za wcześnie” napisała Stephanie Reddick na Twitterze jej zmarłego męża. „Dziękuję za całą ogromną miłość, wsparcie i piękne historie udostępnione na tych platformach w ciągu ostatniego dnia. Widzę twoje wiadomości i nie mogę wyrazić, jak bardzo jestem wdzięczny, że je mam”.

Stephanie podziękowała „tysiącom graczy Destiny”, którzy oddali hołd Reddickowi. Poprosiła o przekazanie datków ku jego pamięci na stronę momcares.org w jego rodzinnym mieście Baltimore.

Drut twórca David Simon, HBO i Warner Bros. Television należą do tych, którzy publicznie oddali hołd.

Reddick grał wiele pamiętnych postaci telewizyjnych podczas swojej trwającej od dziesięcioleci kariery, w tym Johnny’ego Basila Oz (2000–2001), Cedric Daniels dalej Drut (2002–2008), Phillip Broyles dalej Grzywka (2008–2013) i zastępca szefa Irvin Irving dalej Boscha (2014–2021).

Płodny aktor odcisnął swoje piętno na niezliczonych przedstawieniach, m.in Zaginiony, amerykański horror I Zbiorowy (na zdjęciu powyżej), wśród wielu innych. Nie mówiąc już o niesamowitej karierze filmowej Reddicka, która obejmowała role w dziesiątkach głównych filmów. Następnie można go zobaczyć ponownie w roli Charona John Wick: Rozdział 4 w kinach 27 maja.

Źródło: https://tvline.com/2023/03/18/lance-reddick-dead-wife-tribute-message/

Martyna Bronisława

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.